Камінні еркерні дверцята SVT Печать

 

Камінні еркерні дверцята SVT

дверка еркерна Еркерна герметична
дверка для каміна
SVT 413

325 x 555

Еркерні дверцята Еркерні дверцята
для каміна
SVT 414

325 x 555

Дверка SVT Еркерні дверцята
для каміна
SVT 415

325 x 555

Еркерні дверцята Еркерні дверцята
для каміна
SVT 416

410 x 680

Дверцята для каміна Еркерні дверцята
для каміна
SVT 417

410 x 680

Дверка герметична Дверцята еркерні герметичні
для каміна
SVT 515

410 x 655

 

Для встановлення в цегляних камінах, які використовують тверде паливо, та паливо з деревини.

У кладці еркерних каміно-печей використовуються великі еркерні дверцята, за рахунок цього надходження тепла в приміщення значно більше, ніж у випадку з прямими дверцятами. Але і топка теж значно більше виходить, і захоплення теплого повітря також більше. Щоб прогріти таку піч треба досить довго її протоплювати і багато дров. Звичайно, вона служить, в основному, для естетичної насолоди, спостерігати, як горить вогонь у такій великій грубці дуже приємно і видно практично з усіх боків, за рахунок еркерних дверок.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Для камінів існують великі дверцята зі скломДверцята (дверці) для каміна ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

.