Люк для золи та піддувала SVT 533 Печать

 

Люк для золи піддувальний SVT 533

Тип Дверцята для золи та піддувала
Група Литво для печі та каміна з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 130 х 270
Розмір зовнішній фасадний, мм 180 х 320
Колір чорний антрацит
Вага, кг 4,7
Матеріал чавун
Опис негерметична
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876005332

Дверцята для печі svt 533

 

Дверка для піддувала Дверка піддувальна дверки для золи
Дверка SVT Дверця піддувальна дверцята для золи
Дверцята для зольника Дверцята для піддувала Дверцята піддувальні

Для встановлення в печах, що працюють на твердому та деревному паливі. Дверцята для духовки SVT 449 відмінно піддять як для духовки так і для невеликої печі. Дверцята для печі SVT 449 не герметичні, універсальні (можливе перевішування на протилежний бік), що ідеально підійде для встановлення в печі. Поверхня дверцята SVT 449 на фронтальній частині розташовані регульовані шиберні решітки для притоку кисню в топку, які дозволяють регулювати інтенсивність полум'я, і геометричного орнаменту по периметру рами дверцята, що надає дверцятам не звичайний вигляд. Оригінальна зручна ручка у вигляді квітки розташована в протилежній частині від петель дверцят, що дозволяє щільно притискати дверцята до рами.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Дверцята (дверці) для печі ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT533, SVT 533, SVT, Люк SVT 533, Люк піддувальний, люк для золи, Двері камінні, Двері піддувальні, Дверка для піддувала, Дверка піддувала, Дверка піддувальна, Дверка топочна, дверки для золи, Дверця піддувальна, Дверцята герметичні, дверцята для золи, Дверцята для зольника, Дверцята для піддувала, Дверцята засклені, Дверцята камінні, дверцята піддувала, Дверцята піддувальна, Дверцята піддувальні, Дверцята піддувні, Дверцята суцільні, дверцята топок і піддувал, Дверцята чавунні піддувальні, зольни́к, Люк SVT, Люк для золи, Люк для попелу на петлях, Піддувало, Піддувальні дверцята, попільник, дверцята для печі, пічні дверцята, дверцята герметичніTags: SVT533  SVT 533  SVT  Люк SVT 533  Люк піддувальний  люк для золи  Двері камінні  Двері піддувальні  Дверка для піддувала  Дверка піддувала  Дверка піддувальна  Дверка топочна  дверки для золи  Дверця піддувальна  Дверцята герметичні  дверцята для золи  Дверцята для зольника  Дверцята для піддувала  Дверцята засклені  Дверцята камінні  дверцята піддувала  Дверцята піддувальна  Дверцята піддувальні  Дверцята піддувні  Дверцята суцільні  дверцята топок і піддувал  Дверцята чавунні піддувальні  зольни́к  Люк SVT  Люк для золи  Люк для попелу на петлях  Піддувало  Піддувальні дверцята  попільник  дверцята для печі  пічні дверцята  дверцята герметичні