Увидели опечатку?

Выделите текст и нажмите Shift+Enter.
И мы в ближайшее время ее исправим!

Поиск

Камінна дверка герметична SVT 410 Печать

 

Камінна дверка герметична, 1- створчата, з вогнетривким склом, права SVT 410

 

Тип Дверцята для каміна 
Група Литво для каміна з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 325 х 290
Розмір зовнішній фасадний, мм 415 х 380
Колір чорний антрацит
Вага, кг 9,0
Матеріал чавун
Опис 1 створка, герметична, засклена, без екрану, права
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004106

 

Дверцята для каміна svt 410

 

Дверки для каміна Дверка каміна Дверцята для каміна
Дверка SVT Дверця каміна Камінна дверка
Дверка для каміна Дверцята камінні Дверцята для каміна

 

Для встановлення в цегляних камінах, які використовують тверде паливо, та паливо з деревини. Дуже зручні для використання в будь-яких печах, в т.ч. і печах для лазнь.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Для камінів існують великі дверцята зі скломДверцята (дверці) для каміна ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT, SVT410, SVT 410, СВТ 410, Дверки, дверцята, Дверцята топкові, Дверки топки, Дверцята чавунні, Дверцята для печі, Дверцята для каміна, Дверцята негерметичні, Дверцята герметичні, дверцята універсальні, фінські дверцята, дверцята SVT, SVT дверка, Камінна дверка, Камінні дверцята, Дверка для каміна, Пічна дверка, Пічні дверцята, Дверка для печі, для пічки, Дверцята пічні, Дверцята печі, Дверцята для печі зі склом, Дверцята для плити, Дверка чавунна, Дверцята чавунні, Дверка топочна, дверцята топки, Дверка топочна, Дверцята топочні, Пічна гарнітура, пічне литво, фурнитура для пічки, Комплектуючі до печі, Пічні прилади, Литво з чавуну, чавунне литвоTags: SVT  SVT410  SVT 410  СВТ 410  Дверки  дверцята  Дверцята топкові  Дверки топки  Дверцята чавунні  Дверцята для печі  Дверцята для каміна  Дверцята негерметичні  Дверцята герметичні  дверцята універсальні  фінські дверцята  дверцята SVT  SVT дверка  Камінна дверка  Камінні дверцята  Дверка для каміна  Пічна дверка  Пічні дверцята  Дверка для печі  для пічки  Дверцята пічні  Дверцята печі  Дверцята для печі зі склом  Дверцята для плити  Дверка чавунна  Дверцята чавунні  Дверка топочна  дверцята топки  Дверка топочна  Дверцята топочні  Пічна гарнітура  пічне литво  фурнитура для пічки  Комплектуючі до печі  Пічні прилади  Литво з чавуну  чавунне литво