Духовка для печі SVT 447 Печать

 

Пічна духовка зі склом SVT 447

Тип Духовки для печі 
Група Литво для печі з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 250 x 300 x 415
Розмір зовнішній фасадний, мм 285 x 345 x 415
Колір чорний антрацит
Вага, кг 17
Матеріал сталь 2мм + чавун
Опис негерметична, зі склом, універсальна
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004472

Дверцята для печі svt 447

 

Дверки для печі Дверка SVT Дверця печі
Дверка печі Дверцята для печі Пічна дверка
Дверка для печі Дверцята пічні Дверцята для печі

 

Духовка для цегляної печі SVT 447 виготовлена із якісних натуральних матеріалів. На духовку SVT 447 встановлені зручні у використанні дверцята SVT 451 моделі. Її лиття виконане у стилі ретро. Дверцята духовки забезпечені спеціальною ручкою у вигляді квітки, яка не нагрівається під час функціонування вогнища. Дверцята духовки можуть відкриватися в будь-який зручний для Вас бік, для чого необхідно поміняти місцями металевий штифт з дверцят, викрутити з внутрішньої сторони стулки гвинт з розташованими на ньому втулками, і прикрутити його в спеціально приготовлений отвір з іншого боку. Духовка з дверцятами SVT 447 оснащена дверцятами з міцним термостійким склом. Надійне кріплення скла до дверей забезпечують металеві гвинти та притиски. Рамка та кришка дверцята виготовлені із сірого чавуну марки СЧ-20 та пофарбована в чорний колір, спеціальною термостійкою фарбою. При нагріванні чавун не деформується залишаючи постійною свою форму, що забезпечує тривалий термін служби дверцят. Рамку вмонтовано в корпус духовки за допомогою 4 болтів. Корпус духовки SVT 447 зварений із спеціальної листової сталі товщиною 2 мм. Оскільки варильні печі конструюють таким чином, що полум'я на пряму з корпусом духовки не контактує, а нагрівається вона за рахунок гарячих відхідних газів, це дозволило виготовляти короб саме з листової сталі, а не з чавуну. Що дозволило знизити вартість товару. Крім цього, даний вид матеріалу значно прискорює нагрівання духовки і тим самим скорочує час приготування страв. На внутрішніх бокових сторонах корпусу духовки розташовані спеціальні напрямні виступи, які дозволяють помістити в духовку листи для виробів, що випікаються, або решітки для сушіння різних продуктів. (Сталеве деко в комплекті /решітка в комплект не входить). Духова шафа SVT 447 - це пічний прилад для опалювально-варильних печей, відмінно підходить для монтажу як у печі в будинку так і у вуличному барбекю. Духові шафи, вбудовані в піч, можна використовувати для приготування пирогів, топленого молока та багатьох інших продуктів. Духовка для печі SVT 447 є незамінним помічником для кожної господині. Наявність оглядового вікна, яке виготовлене із жаростійкого скла, дозволяє безпечно спостерігати за процесом приготування. Духовка SVT 447 гарантовано стане окрасою будь-якої твердопаливної печі.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Пічна духова шафа - пічний прилад, службовець:
- для приготування їжі при закритих стулках; та
- для обігріву приміщення при відкритих стулках.

Духовка - відомий всім агрегат для запікання м'яса, риби, птиці, овочів та випікання різноманітних виробів із тіста. Тим не менш, ті ж самі страви, приготовані в духовці в садовій печі та будинки, разюче відрізняються на користь перших за смаковими якостями та зовнішнім виглядом.

На відміну від металевих духовок, чавунні духовки як і чавунний посуд добре тримають жар.
Пища приготована в чавунній духовці можна порівняти тільки з їжею приготовленою в російській печі.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT


Встречается как:

SVT, SVT 447, SVT447, Духовки SVT, Духовка SVT, Духовка з чавунного лиття зі скляними дверцятами, Духовка для печі, Духовка пічна, духовки пічні, Духовка чавунна, Пічна духова шафа, Пічна духовка зі склом, Духовка з суцільними дверима, Духова шафа для дров'яної печі, Жарова шафа, Духовка з чавунного лиття, Духовка для печі, Духовка пічна, Духовка пічна, Духовка чавунна, Пічна духова шафа, Пічна духовка зі склом, Духовка з суцільними дверима, Духова шафа, Повна шафа шафа, Лиття для печі, Лиття для печі, Чавунне лиття, Пічні вироби з чавуну, Пічна фурнітура та лиття, Фінське литтяTags: SVT  SVT 447  SVT447  Духовки SVT  Духовка SVT  Духовка з чавунного лиття зі скляними дверцятами  Духовка для печі  Духовка пічна  духовки пічні  Духовка чавунна  Пічна духова шафа  Пічна духовка зі склом  Духовка з суцільними дверима  Духова шафа для дров'яної печі  Жарова шафа  Духовка з чавунного лиття  Духовка для печі  Духовка пічна  Духовка пічна  Духовка чавунна  Пічна духова шафа  Пічна духовка зі склом  Духовка з суцільними дверима  Духова шафа  Повна шафа шафа  Лиття для печі  Лиття для печі  Чавунне лиття  Пічні вироби з чавуну  Пічна фурнітура та лиття  Фінське лиття