Заслінка димоходу поворотна 70 SVT 208 Печать

 

Заслінка димоходу поворотна 70 SVT 208

 

Тип Поворотні заслінки димоходу
Група Литво для печі та каміна з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 220 х 220
Колір не крашена
Вага, кг 10.6
Матеріал чавун
Опис Прямокутна шиберна заслінка для цегляної печі
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876002089

Заслінка SVT 208

 

Заслінка SVT Заслінка для димоходу пічна чавунна заслінка
Заслінка пічна Заслінка димохідна шибер чавунний

 

Чавунна пічна поворотна заслінка SVT 208 з прохідним каналом 220х220 мм від фінського виробника Sepon Valutuote Oy має просту конструкцію, міцна та невибаглива, допоможе зберегти тепло Вашого будинку та підвищити безпеку печі чи каміна!

Пічна заслінка - необхідний елемент для виведення з димоходу продуктів згоряння та оптимізації ККД опалювального приладу в цілому.  Поворотна заслінка призначена для закривання димової труби після топки печі або для перемикання димових каналів в опалювально-варильних печах та камінах.

Заслінку поворотну (баран) виготовляють з чавуну, який не деформується і не втрачає своїх властивостей навіть за інтенсивної експлуатації. Він являє собою в'юшку, кришка якої обертається на довгій осі з ручкою, випущеної через кладку. Закривають або відкривають кришку ручкою, при цьому не брудняться руки. Регулювати тягу в печі такою заслінкою неможливо, до того ж вона нещільно закривається і через неї йдуть з печі гарячі гази.

Вибирають їх залежно від розмірів димаря (прохідного каналу). Як пічні чавунні засувки так і пічні заслінки рекомендується розташовувати якомога далі від топки.

Їх можна використовувати для облаштування як «літнього», так і «зимового» димоходу.

Особливості поворотної заслінки в тому, якщо порівнювати з висувною засувкою сажа, яка накопичується на в'юшці заслінки при відкриванні труби, сипиться зовні печі.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT208, SVT 208, СВТ 208, Заслінка 208, SVT, Заслінка SVT, ва́трище, димові засувки, Запірні пічні пристрої, Заслiнка з рамкою, Заслiнка чавунна, Пiчна в'юшка, в'юшка, Заслiнки димоходу, Заслiнки чавуннi, Заслінка димоходу пічна, Заслінка димоходу, Заслінка камінна, Заслінка пічна, заслінка шиберна, заслінка шиберу, Заслінка, Заслінки пічні, Заслінка в димарь, Заслінка димаря пічна, Заслінка димохідна, Заслінка димохода, Заслінка для димоходу, Заслінка чавунна, Заслінка шиберна, кóминóк, Ка́гла́, Кагля́нка, камінна Заслінка, камінне лиття, Люхта, Пічна Заслінка, пічна чавунна Заслінка, пічне лиття, Чавунне лиття, шибер чавунний, Шубер, Sepon ValutuoteTags: SVT206  SVT 206  СВТ 206  Заслінка 206  SVT  Заслінка SVT  ва́трище  димові засувки  Запірні пічні пристрої  Заслiнка з рамкою  Заслiнка чавунна  Пiчна в'юшка  в'юшка  Заслiнки димоходу  Заслiнки чавуннi  Заслінка димоходу пічна  Заслінка димоходу  Заслінка камінна  Заслінка пічна  заслінка шиберна  заслінка шиберу  Заслінка  Заслінки пічні  Заслінка в димарь  Заслінка димаря пічна  Заслінка димохідна  Заслінка димохода  Заслінка для димоходу  Заслінка чавунна  Заслінка шиберна  кóминóк  Ка́гла́  Кагля́нка  камінна Заслінка  камінне лиття  Люхта  Пічна Заслінка  пічна чавунна Заслінка  пічне лиття  Чавунне лиття  шибер чавунний  Шубер  Sepon Valutuote