Сажна заслінка для чистки SVT 434 Печать

 

Сажна чавунна заслінка з кришкою, що знімається SVT 434

 

Тип Дверцята для чистки сажі (прочистні)
Група Литво для печі та каміна з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 130 х 130
Розмір зовнішній фасадний, мм 170 х 170
Колір чорний антрацит
Вага, кг 2,4
Матеріал чавун
Опис негерметична, висувна
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004342

Дверцята для печі svt 434

 

Дверка для чистки Дверка прочистна чистка пічна
Дверка SVT Дверця прочистна Дверка димохідна
Дверцята прочисні Дверцята прочистні люк сажний

 

Для встановлення в печах, що працюють на твердому та деревному паливі. Дверцята для духовки SVT 449 відмінно піддять як для духовки так і для невеликої печі. Дверцята для печі SVT 449 не герметичні, універсальні (можливе перевішування на протилежний бік), що ідеально підійде для встановлення в печі. Поверхня дверцята SVT 449 на фронтальній частині розташовані регульовані шиберні решітки для притоку кисню в топку, які дозволяють регулювати інтенсивність полум'я, і геометричного орнаменту по периметру рами дверцята, що надає дверцятам не звичайний вигляд. Оригінальна зручна ручка у вигляді квітки розташована в протилежній частині від петель дверцят, що дозволяє щільно притискати дверцята до рами.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Дверцята (дверці) для печі ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT 434, SVT434, SVT, люк 434, лючок 434, чистка 434, сажна заслінка, дверцята прочистні, Дверцята прочищувальні, Дверка прочисна, Дверка димохідна, сажочистки, прочищувальні дверцята, Сажна засувка для печі, Сажні дверцята, Прочисні люки, Заслонка для сажі, чистки для печі, чистка пічна, Чистки-коробочка, затулкові дверцята, Дверцята для чищення  сажетруски, литво SVT