Духовки для печі SVT Печать

 

Духовки для печі SVT

 

Пічна духовка Духовка
SVT 446

250 x 300 x 415

Духовка Духовка
SVT 447

250 x 300 x 415

Духовка SVT Духовка
SVT 546

380 x 360 x 485

Духовка SVT Духовка
SVT 547

380 x 360 x 485

 

Пічна духова шафа - пічний прилад, службовець:
- для приготування їжі при закритих стулках; та
- для обігріву приміщення при відкритих стулках.

Духовка - відомий всім агрегат для запікання м'яса, риби, птиці, овочів та випікання різноманітних виробів із тіста. Тим не менш, ті ж самі страви, приготовлені в духовці в садовій печі та будинки, разюче відрізняються на користь перших за смаковими якостями та зовнішнім виглядом.

На відміну від металевих духовок, чавунні духовки як і чавунний посуд добре тримають жар.
Їжа приготована в чавунній духовці можна порівняти лише з їжею приготовленою в російській печі.

Фінське пічне лиття SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Для камінів є великі дверцята зі склом.
Чавунні камінні дверцята є необхідними елементами при будівництві цегляних печей та камінів. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже готову піч після завершення робіт кладки. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а кварцове скло робить його ще й безпечним. Чавунні дверцята SVT випускаються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері.

Особливості пічної фурнітури SVT

Теплостійкість
Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.,
кварцове термостійке скло SHOTT - до 700 гр, < br />керамічний ущільнювальний шнур - до 1000 гр.

Герметичність
Більшість дверей SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність
Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.Tags: SVT446  SVT447  SVT547  SVT 446  SVT 447  SVT 547  Пічні духовки  Пічна Духовка  Духовка SVT  Духовки SVT  SVT  духовки чавунні  духовка з чавуну  Духовка для печі  Духовки для печі  Духовка чавунна  Пічна духова шафа  Пічна духовка зі склом  Духовка з суцільними дверима  Духова шафа для дров'яної печі  Жарова шафа  Пічне лиття  Лиття для печі  Чавунне лиття  Пічні вироби з чавуну  Пічна Камінне лиття  Пічне чавунне лиття  Фінське лиття.