Дверцята для хлібних печей SVT Печать

 

Дверцята для хлібних печей SVT

 

Печная дверца Дверцята хлібної печі
SVT 421

180/230 × 410

Дверца хлебной печи Дверцята хлібної печі
SVT 422

180/230 × 410

Дверца для печи Дверцята хлібної печі
SVT 423

180/230 × 410

Заслонка хлебной печи Дверцята хлібної печі
SVT 424

180/230 × 410

Дверца для печи Дверцята хлібної печі
SVT 425

180/230 × 440

Люк топочный Дверцята хлібної печі
SVT 426

180/230 × 440

Для випікання хліба та приготування інших страв влаштовують хлібопіч (хлібну камеру) – особливу частину печі для випікання хліба. Є два варіанти виконання хлібної камери цегляна (цегляне ядро-ковпак) та металева (готова духовка з магазину). Така піч теплоємніша і значно виграє у печі зварювальною плитою періодичної дії з духовкою. Вони відрізняються тим, де проходять димові гази. У хлібній камері гази проходять усередині. Хлібна камера - це духовка, а міні російська чи помпейська піч. Під час топки, гарячі гази з топки, а часто дим і вогонь проходять через неї, прогріваючи стінки, підлогу і перекриття камери зсередини. А потім, після завершення топки, цегла починає м'яко віддавати накопичений ними жар (як у російській печі). Таке прогрівання значно швидше, ніж у духовки. Недоліки хлібопічки, що всередині буває сажа і зола. Це залежить від якості дров та навичок опалювача. Готувати в такій печі можна тільки після того, як піч протоплена та після повного згоряння дров у паливнику. Саме в цей час у неї і треба ставити те, що Ви збираєтесь у ній запекти (кашу, м'ясо, пироги). Їжа набуває неповторного аромату димку.

Фінське пічне лиття SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом виготовлення компонентів печей. Вироби з чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються. Для камінів існують великі дверцята зі склом. Чавунні камінні дверцята є необхідними елементами при будівництві цегляних печей і камінів. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже готову піч після завершення робіт кладок. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а кварцове скло робить його ще й безпечним. Чавунні дверцята SVT випускаються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двецята.

Особливості пічної фурнітури SVT

Теплостійкість
Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.,
кварцове термостійке скло SHOTT - до 700 гр,
керамічний ущільнювальний шнур - до 1000 гр.

Герметичність
Більшість дверей SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність
Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.