Засувки димоходу SVT Печать

 

 

Засувки димоходу SVT

 

 

Засувка димоходу Засувка димоходу
SVT 201

160 х 160

Засувка димоходу Засувка димоходу
SVT 202

230 х 160

Пічна засувка Засувка димоходу
SVT 203

160 х 230

Пічна засувка Засувка димоходу
SVT 204

300 х 160

Засувка димоходу SVT Засувка димоходу
SVT 205

160 х 300

 

Фінське пічне лиття SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне пічне та камінне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються. Спеціальна фарба двокомпонентна витримує температуру 600°C. Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

Складовою частиною димоходів є засувки та поворотні заслінки димоходу. Засувки та поворотні заслінки вбудовуються в димарі та є необхідними елементами при будівництві цегляних печей та камінів. Усі пічні та камінні засувки виготовлені з високоякісного чавуну.

Основне призначення засувки – регулювання тяги в печі. Шибер перекриває частину перерізу димоходу. Необхідно повністю закрити шиберний засув після закінчення роботи печі.

Пічна засувка складається з рамки, в пазах якої пересувається двигун. Засувка має конструкцію більш плоску, ніж хуртовина, і легко вписується в конструкцію печі. Рамка засувки встановлюється між цеглою підготовлений для неї паз. Розчин глини та цегли зверху притискають її щільно та забезпечують надійне функціонування.