Поворотні заслінки димоходу SVT Печать

 

 

Поворотні заслінки димоходу SVT

 

 

Поворотні заслінки димоходу Поворотна заслінка димоходу
SVT 206

160 х 300

Поворотні заслінки SVT Поворотна заслінка димоходу
SVT 207

150 х 250

Поворотні заслінки димоходу Поворотна заслінка димоходу
SVT 208

220 x 220

 

Фінське пічне лиття SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються. Спеціальна фарба двокомпонентна витримує температуру 600°C. Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

Складовою частиною димоходів є засувки та поворотні заслінки димоходу. Засувки та поворотні заслінки вбудовуються в димарі та є необхідними елементами при будівництві цегляних печей та камінів. Усі поворотні заслінки димаря виготовлені з високоякісного чавуну.

Основне призначення заслінки – регулювання тяги в печі. Шибер перекриває частину перерізу димоходу. Необхідно повністю закрити шиберну заслінку після закінчення роботи печі. Пічна поворотна заслінка - призначена для закриття димової труби, кришкою, що обертається на довгій осі з ручкою, випущеної через кладку. Закривають та відкривають кришку ручкою.