Дверцята для духовки SVT Печать

 

Дверцята для духовки SVT

 

Дверка для печі Дверцята для духовки
SVT 449

235 х 280

Дверцята для печі Дверцята для духовки
SVT 450

235 х 280

Дверцята для духовки Дверцята для духовки
SVT 451

235 х 280

<

Призначена для встановлення у нижню частину топки. При верхньому розміщенні працює як сушарка.Плюси: Така камера менш вимоглива до якості дров та опалювача і всередині завжди чисто.Духовка з металу може недостатньо або нерівномірно нагріватися для випікання хліба. Недолік цієї печі: низька стеля камери, менша теплоємність печі, відносно швидке охолодження печі через плиту. Прогрівання значно довше, ніж у цегляної. Але якщо піч топиться щодня, вона і не встигає охолонути.Опалювальна піч із духовкою постійної дії. Гарячі гази не проходять через саму металеву духовку, а гріють її лише знизу чи з усіх боків.

Фінське пічне лиття SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом виготовлення компонентів печей. Вироби з чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються. Для камінів існують великі дверцята зі склом. Чавунні камінні дверцята є необхідними елементами при будівництві цегляних печей і камінів. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже готову піч після завершення робіт кладок. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а кварцове скло робить його ще й безпечним. Чавунні дверцята SVT випускаються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двецята.

Особливості пічної фурнітури SVT

Теплостійкість
Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.,
кварцове термостійке скло SHOTT - до 700 гр,
керамічний ущільнювальний шнур - до 1000 гр.

Герметичність
Більшість дверей SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність
Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.