Дверцята для духовки SVT 451 Печать

 

Пічна негерметична дверка зі склом для духовки, плити або камянки SVT 451

Тип Дверцята для духовки 
Група Литво для печі з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 235 х 280
Розмір зовнішній фасадний, мм 290 х 345
Колір чорний антрацит
Вага, кг 7,2
Матеріал чавун
Опис негерметична, зі склом, універсальна
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004519

Дверцята для печі svt 451

 

Дверки для печі Дверка печі Дверцята для печі
Дверка SVT Дверця печі Пічна дверка
Дверка для печі Дверцята пічні Дверцята для печі

Для монтажу в печах, що працюють на твердому та деревному паливі. Дверцята для духовки SVT 451 відмінно підійдуть як для духовки так і для невеликої печі. Дверцята для печі SVT 451 не герметичні, універсальні (можливе перевішування на протилежний бік), що ідеально підійде для встановлення в печах. Дверцята для печі SVT 451 обладнані термостійким склом shott robax, яке витримує температуру до 700 ºС. Через термостійке скло дверцят зручно візуально контролювати процес горіння дров. Форма заскленого отвору в дверцятах - прямокутна з арочною верхньою частиною. По контуру скла встановлений ущільнювальний шнур, виконаний з термостійкої кераміки, витримує температуру до 1000 ºС, що не дає диму просочитися через стик скла і чавуну. Оригінальна зручна ручка у вигляді квітки розташована в протилежній частині від петель дверцят, що дозволяє щільно притискати дверцята до рами.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Дверцята (дверці) для печі ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT, SVT451, SVT 451, СВТ 451, дверці SVT, дверки SVT, дверка SVT, Дверки, дверцята, Дверцята топкові, Дверки топки, Дверцята чавунні, Дверцята для печі, Дверцята для каміна, Дверцята негерметичні, Дверцята герметичні, дверцята універсальні, фінські дверцята, дверцята SVT, SVT дверка, Камінна дверка, Камінні дверцята, Дверка для каміна, Пічна дверка, Пічні дверцята, Дверка для печі, для пічки, Дверцята пічні, Дверцята печі, Дверцята для печі зі склом, Дверцята для плити, Дверка чавунна, Дверцята чавунні, Дверка топочна, дверцята топки, Дверка топочна, Дверцята топочні, Пічна гарнітура, пічне литво, фурнитура для пічки, Комплектуючі до печі, Пічні прилади, Литво з чавуну, чавунне литво, дверцята універсальні, люк топки, Топковий люк зі склом, дверцята спарені, Дверцята для барбекю, Дверцята печіTags: SVT  SVT451  SVT 451  СВТ 451  дверці SVT  дверки SVT  дверка SVT  Дверки  дверцята  Дверцята топкові  Дверки топки  Дверцята чавунні  Дверцята для печі  Дверцята для каміна  Дверцята негерметичні  Дверцята герметичні  дверцята універсальні  фінські дверцята  дверцята SVT  SVT дверка  Камінна дверка  Камінні дверцята  Дверка для каміна  Пічна дверка  Пічні дверцята  Дверка для печі  для пічки  Дверцята пічні  Дверцята печі  Дверцята для печі зі склом  Дверцята для плити  Дверка чавунна  Дверцята чавунні  Дверка топочна  дверцята топки  Дверка топочна  Дверцята топочні  Пічна гарнітура  пічне литво  фурнитура для пічки  Комплектуючі до печі  Пічні прилади  Литво з чавуну  чавунне литво  дверцята універсальні  люк топки  Топковий люк зі склом  дверцята спарені  Дверцята для барбекю  Дверцята печі