Дверцята хлібної печі SVT 423 Печать

 

Пічна герметична, ліва дверка зі склом для хлібної печі SVT 423

Тип Дверцята для хлібної печі 
Група Литво для печі з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 180/230х410
Розмір зовнішній фасадний, мм 225/290х470
Колір чорний антрацит
Вага, кг 10,6
Матеріал чавун
Опис герметична, зі склом, ліва
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004236

Дверцята для печі svt 423

 

Дверки для печі Дверка печі Дверцята для печі
Дверка SVT Дверця печі Пічна дверка
Дверка для печі Дверцята пічні Дверцята для печі

Дверцята SVT 423 відмінно підходить для відділення хлібної печі, виготовлення сталевої духовки, або як топкові дверцята. Дуже популярні двері серед пічників та клієнтів. Дверцята хлібної печі SVT 423 обладнана термостійким склом shott robax, яке витримує температуру до 700 ºС. Через термостійке скло дверцят зручно візуально контролювати процес горіння дров або запікання тіста. Форма заскленого отвору в дверцятах - арочна. По контуру скла встановлений ущільнювальний шнур, виконаний з термостійкої кераміки, витримує температуру до 1000 ºС, що не дає диму просочитися через стик скла і чавуну. Дверцята герметичні і навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде. Запірний механізм і негорюча прокладка встановлені по контуру дверцят забезпечують герметичне закривання. Оригінальна зручна ручка у вигляді гачка розташована в протилежній частині від петель дверцят, що дозволяє щільно притискати дверцята до рами. У нижній частині дверцята для хлібопічки SVT 423 розташовані регульовані шиберні герметичні грати з зручною ручкою у вигляді квітки для притоку кисню в топку, які дозволяють регулювати інтенсивність полум'я.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Дверцята (дверці) для печі ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT, SVT423, SVT 423, СВТ 423, дверці SVT, дверки SVT, дверка SVT, Дверцята хлібної печі, Дверка хлібної печі, Заслінка для хлібної печі, Заслінка хлібопічки, Дверцята суцільні, Дверцята пічні, Дверцята чавунні, Дверцята чавунні, Дверцята герметичні, Дверки, дверцята, Дверцята топкові, Дверки топки, Дверцята чавунні, Дверцята для печі, Дверцята герметичні, дверцята універсальні, фінські дверцята, дверцята SVT, SVT дверка, Пічна дверка, Пічні дверцята, Дверка для печі, для пічки, Дверцята пічні, Дверцята печі, Дверцята для печі зі склом, Дверцята для плити, Дверка чавунна, Дверцята чавунні, Дверка топочна, дверцята топки, Дверка топочна, Дверцята топочні, Пічна гарнітура, пічне литво, фурнитура для пічки, Комплектуючі до печі, Пічні прилади, Литво з чавуну, чавунне литво, дверцята універсальні, люк топки, Дверцята для барбекю, Дверцята печіTags: SVT  SVT423  SVT 423  СВТ 423  дверці SVT  дверки SVT  дверка SVT  Дверцята хлібної печі  Дверка хлібної печі  Заслінка для хлібної печі  Заслінка хлібопічки  Дверцята суцільні  Дверцята пічні  Дверцята чавунні  Дверцята чавунні  Дверцята герметичні  Дверки  дверцята  Дверцята топкові  Дверки топки  Дверцята чавунні  Дверцята для печі  Дверцята герметичні  дверцята універсальні  фінські дверцята  дверцята SVT  SVT дверка  Пічна дверка  Пічні дверцята  Дверка для печі  для пічки  Дверцята пічні  Дверцята печі  Дверцята для печі зі склом  Дверцята для плити  Дверка чавунна  Дверцята чавунні  Дверка топочна  дверцята топки  Дверка топочна  Дверцята топочні  Пічна гарнітура  пічне литво  фурнитура для пічки  Комплектуючі до печі  Пічні прилади  Литво з чавуну  чавунне литво  дверцята універсальні  люк топки  Дверцята для барбекю  Дверцята печі