Еркерні дверцята для каміна SVT 415 Печать

 

Камінні еркерні дверцята з кутом 45 градусів, негерметичні, 2х-стулкові засклені SVT 415


Тип Еркерні дверцята для каміна 
Група Литво для каміна з чавуну
Розмір монтажний внутрішній, мм 325 х 555
Розмір зовнішній фасадний, мм 400 х 600
Колір чорний антрацит
Вага, кг 21,5
Матеріал чавун
Опис 2 стулки, негерметична, засклена, без екрана, з кутом 45 градусів
Виробник SVT Oy
Країна Фінляндія
EAN6419876004151

Дверцята для каміна svt 415

 

Дверка SVT Еркерні дверцята Еркерна дверка

 

Для встановлення в цегляних камінах, які використовують тверде паливо, та паливо з деревини.

У кладці еркерних каміно-печей використовуються великі еркерні дверцята, за рахунок цього надходження тепла в приміщення значно більше, ніж у випадку з прямими дверцятами. Але і топка теж значно більше виходить, і захоплення теплого повітря також більше. Щоб прогріти таку піч треба досить довго її протоплювати і багато дров. Звичайно, вона служить, в основному, для естетичної насолоди, спостерігати, як горить вогонь у такій великій грубці дуже приємно і видно практично з усіх боків, за рахунок еркерних дверок.

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Для камінів існують великі дверцята зі скломДверцята (дверці) для каміна ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT 415, SVT415, СВТ 415, SVT дверка, SVT, SVT, герметичні дверцята, Дверка SVT, Дверка для каміна, Дверка для печі, Дверка топочна, Дверка чавунна, Дверки SVT, дверки еркерні, Дверки топки, Дверки, дверця SVT, Дверця топочна, дверцята SVT, Дверцята герметичні, Дверцята для каміна, Дверцята для камінів, Дверцята для печі зі склом, Дверцята для печі, дверцята еркерні, Дверцята негерметичні, дверцята топки, Дверцята топкові, Дверцята топочні, дверцята універсальні, Дверцята чавунні, дверцята, еркерна дверка, еркерна дверця, еркерні дверцята, Камінна дверка, камінна дверця, камінне лиття, камінні дверцята, Камінні дверцята, Комплектуючі до печі, Литво з чавуну, Пічна гарнітура, Пічна дверка, пічне литво, пічне лиття, Пічні дверцята, Пічні прилади, фінські дверцята, фурнитура для пічки, чавунне литво, чавунне лиття, чавунні дверцятаTags: SVT 415  SVT415  СВТ 415  SVT дверка  SVT  SVT  герметичні дверцята  Дверка SVT  Дверка для каміна  Дверка для печі  Дверка топочна  Дверка чавунна  Дверки SVT  дверки еркерні  Дверки топки  Дверки  дверця SVT  Дверця топочна  дверцята SVT  Дверцята герметичні  Дверцята для каміна  Дверцята для камінів  Дверцята для печі зі склом  Дверцята для печі  дверцята еркерні  Дверцята негерметичні  дверцята топки  Дверцята топкові  Дверцята топочні  дверцята універсальні  Дверцята чавунні  дверцята  еркерна дверка  еркерна дверця  еркерні дверцята  Камінна дверка  камінна дверця  камінне лиття  1- дверцята  камінні дверцята  Камінні дверцята  Комплектуючі до печі  Литво з чавуну  Пічна гарнітура  Пічна дверка  пічне литво  пічне лиття  Пічні дверцята  Пічні прилади  фінські дверцята  фурнитура для пічки  чавунне литво  чавунне лиття  чавунні дверцята