SVT

Увидели опечатку?

Выделите текст и нажмите Shift+Enter.
И мы в ближайшее время ее исправим!

Поиск

Комплект дверцят для печі SVT 449-432 Печать

 

Комплект дверцят для печі негерметичний SVT 449-432

 

Негерметичний комплект дверцят SeponValutuote 449-432 для встановлення в цегляних печах, які використовують тверде паливо, та паливо з деревини. Дуже зручні для використання в будь-яких печах, в т.ч. і печах для лазень. Це чудовий вибір для тих, хто бажає, щоб опалювальний прилад у його будинку не тільки відповідав усім необхідним нормам безпеки, а й виглядав стильно та оригінально.

Пічні топкові дверцята SVT 449
Розмір монтажний посадковий, мм 235х280
Розмір зовнішній фасадний, мм 290х345
Колір, чорний
Вага, кг 8,2
Матеріал, чавун
Опис, негерметична, суцільна
Виробник, SVT SeponValutuoteOy
Країна, Фінляндія

Пічні піддувальні дверцята SVT 432
Розмір монтажний посадковий, мм 130х270
Розмір зовнішній фасадний, мм 180х320
Колір, чорний
Вага, кг 6,2
Матеріал, чавун
Опис, негерметична, права
Виробник, SVT SeponValutuoteOy
Країна, Фінляндія

 

Дверцята для печі svt 449-432

 

Дверка SVT Пічна дверка Дверця печі

 

Фінське пічне литво SVT по-праву користується підвищеним попитом у пічників та замовників. Чавунне лиття за міцністю є неперевершеним матеріалом для виготовлення компонентів печей. Вироби із чавуну витримують жорстку експлуатацію протягом багатьох років і при цьому не деформуються.

Дверцята (дверці) для печі ― це один з необхідних елементів, для зачинення отвору топки, які використовують при будівництві цегляних печей та камінів. Найкращим варіантом є дверці з чавунного литва. Такі дверцята відрізняються неперевершеною міцністю, а також витримують активну експлуатацію протягом дуже довгого часу. Якість виливки чавунних дверцят завжди на висоті, і тому вони прикрашають будь-який камін, а склокераміка робить його ще й безпечним у використанні, а велика площа скла дає приємну можливість спостерігати за живим вогнем. Чавунні дверцята SVT виготовляються різних розмірів і видів, тому кожен пічник може підібрати потрібні йому двері. Дверцята для каміна SVT можна встановлювати як під час кладки печі (каміна), так і після її завершення вже в готову піч після завершення робіт з кладки. Випускають камінні дверцята різних форм і розмірів, з вогнетривким склом або без нього.

Перед тим як перший раз затопити камін, треба почекати пару тижнів до повного висихання, потрібно очистити металеві поверхні від можливих плям і обстежити, чи не надто сильно затягнуте скло в дверцятах, інакше воно може луснути при розширенні.

 

Особливості пічної фурнітури SVT

Жаростійкість

Спеціальна двокомпонентна фарба, якою пофарбовані вироби, витримує температуру до 600 гр.
термостійке скло SHOTT - до 700 гр
керамічний ущільнювальний шнур – до 1000 гр.

Герметичність

Більшість дверцят SVT є герметичними. Навіть якщо закрити димар при недогорілому вугіллі, то без припливу необхідного для горіння повітря вони згаснуть і надходження чадних газів з топки в приміщення не буде.

Екологічність

Сировина та матеріали, що застосовуються у виробах SVT, не містять шкідливих для здоров'я людини речовин.

 

Каталог SVT
Інструкція вкладка SVT
Прайс-лист SVT

 

Зустрічається як:

SVT 432, SVT449, SVT432, SVT 449, SVT, Дверцята SVT, Sepon Valutuote, Дверцята чавунні, дверцята для печі, дверцята для печей, пічні дверцята, чавунні дверцята, дверцята для грубки, фінські дверцята, Заслінка печі, Дверцята герметичні, дверцята універсальні, takkaluukku, дверцята для коміна, дверцята, дверка топкова, Топкові дверцята, Дверцята топкова, Дверка засклена, Дверка суцільна, Дверці пічні, Пічна дверка, Дверка чавунна, Дверцята чавунні, Заслінка печі, Заслінка для печі, Дверка для печі, Дверка пічна, Дверці для печіTags: SVT 432  SVT449  SVT432  SVT 449  SVT  Дверцята SVT  Sepon Valutuote  Дверцята чавунні  дверцята для печі  дверцята для печей  пічні дверцята  чавунні дверцята  дверцята для грубки  фінські дверцята  Заслінка печі  Дверцята герметичні  дверцята універсальні  takkaluukku  дверцята для коміна  дверцята  дверка топкова  Топкові дверцята  Дверцята топкова  Дверка засклена  Дверка суцільна  Дверці пічні  Пічна дверка  Дверка чавунна  Дверцята чавунні  Заслінка печі  Заслінка для печі  Дверка для печі  Дверка пічна  Дверці для печі